Jubileusz 30-lecia posługi Ks. Proboszcza Wiesława Kalisiaka

Uroczystość odbyła się 7 października 2006 r.

Słów kilka o Jubileuszu...

O godz. 11:00 Bp Stanisław Kędziora odprawił uroczystą Mszę św. Do koncelebry zaproszeni zostali kapłani z dekanatu anińskiego i ci, którzy od 1976 r. pracowali w naszej parafii.
Po Mszy św. w sali widowiskowej młodzież przygotowała prezentację programu artystycznego.
Następnie odbyło się spotkanie całej rodziny parafialnej i zaproszonych gości na placu przy kościele. Była grochówka zabawy i atrakcje dla dzieci.
Z dużymi emocjami uczestniczyliśmy w losowaniu nagród „cegiełki jubileuszowej”. Do wygrania był rower i sprzęt sportowy, artykuły gospodarstwa domowego, odtwarzacze DVD i sprzęt elektroniczny, osprzęt komputerowy, kosmetyki, art. spożywcze, talony: do fryzjera, poradni alergologicznej, oraz wiele innych nagród.
A po Mszy wieczornej, w kościele wysłuchaliśmy koncertu Camerata Vistula po kierownictwem artystycznym p. Andrzeja Wróbla. Wystąpił także chór męski Harfa i soliści.
W programie utwory Lipińskiego, Kurpińskiego, Moniuszki, Verdiego

Na ręce Księdza Dariusza Marczaka składamy podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania tej Uroczystości.

Parafianie

14197322