s. Elżbieta

Siostra Zakrystianka

Siostra Elżbieta - Jadwiga Łaniewska w Zakonie Rodziny Maryi od 06.06.1977.

s. Teresa

s. Teresa Snarska
ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi. Pochodzi z Lipska (woj. podlaskie).  Magister teologii Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu. Katechetka w Szkole Podstawowej Nr 218.

s. Paulina i ks. Proboszcz

s. Paulina ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek od Pokuty i Miłości Chrześcijańskiej. Katechetka w Szkole Podstawowej Nr 218 od 2010 r. Siostra prowadzi szkolne koło teatralne.

Dominik Pawlik

Organista

Waldemar Pawlik, ur. 09.09.1965 r. w Kargowej (woj. lubuskie), absolwent Studium Organistowskiego (1984), mgr teologii KUL (1990). Studia podyplomowe: informatyka, sztuka. Żonaty, dwoje dzieci. Nauczyciel w SP 218.

W naszym kościele gra także Dominik Pawlik (syn p. Waldemara). Dominik jest absolwentem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina (UMFC) w Warszawie (klasa organów prof. Józefa Serafina).

Kontakt z organistami:

tel. 608 309 743.