Kolędowanie 2010

W niedzielę 24 stycznia 2010 r. o godz. 15:30 w naszym kościele odbyło się doroczne kolędowanie, czyli połączenie konkursu kolęd (część I) z występem zespołu fletowego SP 218 (część II). W części konkursowej wystąpiła grupa „Chaty z pomysłami”, grupa niepełnosprawnych pod kierunkiem s. Jordany, „Odnowa w Duchu św.” i dzieci ze szkoły podstawowej. Jury w składzie: s. Kamila, s. Teresa, p. Bożena Kozak i p. Grażyna Paprotny jednogłośnie wyróżniło wszystkich występujących. Wszystkim kolędnikom za udział w spotkaniu, w imieniu ks. Proboszcza i własnym, podziękował ks. Konrad. Zespół fletowy został dodatkowo obdarowany upominkami od p. Dyrektor Ewy Skiby. Zdjęcia wykonał p. Zesławski, tata Michasi, z zespołu fletowego. Dziękujemy!

Reportaż z kolędowania