Dzień Chorego w Centrum Zdrowia Dziecka

11 lutego o godzinie 15.00 odprawiono w kaplicy Mszę Świętą w intencji chorych dzieci. Po Mszy dzieci z rodzicami i opiekunami spotkali się w sali widowiskowej, gdzie czekały na nich atrakcje. Młodzież z międzyleskiego gimnazjum przygotowała dla dzieci przedstawienie o Pchle Szachrajce. Pieczę nad młodymi aktorami i przedstawieniem sprawowała pani Maria Szumowska. Po krótkim spektaklu dziewczęta z anińskiej scholi uczyły piosenek o pchłach i innych zwierzętach. Następnie odbył się konkurs wiedzy o bohaterach baśni dla dzieci. Spotkaniu z teatrem i śpiewom scholi towarzyszył akompaniament gitarzysty Bartka Sadowskiego. Organizatorem wydarzenia był ksiądz Dariusz Marczak, dyrektor warszawsko-praskiego oddziału Caritas.