Żałoba narodowa

W obliczu wielkiej tragedii, która spotkała naszą ojczyznę w ostatnią sobotę 10 kwietnia 2010 r. w Smoleńsku koło Katynia społeczność Anina okazuje współczucie bliskim ofiar tej katastrofy. W sposób szczególny łączymy się w bólu z dziećmi, które straciły tam swoich rodziców.

Msza św. w intencji ofiar katastrofy

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego (11.04.2010) po nabożeństwie o godz. 15-tej ks. Proboszcz Marek Doszko odprawił Mszę św. w intencji wszystkich, którzy zginęli w katastrofie. We Mszy św. uczestniczyli parafianie i władze samorządowe naszej dzielnicy z p. Burmistrzem Jackiem Duchnowskim na czele. Po Mszy św. został odczytany tekst przemówienia ś. p. Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który miał być wygłoszony w Katyniu. (Relacja poniżej w pliku do pobrania)

PLIK DO POBRANIA