Rodzinne strony ks. Popiełuszki

W dn. 19-20 maja 2010 r. byłem razem z dziećmi z zespołu fletowego i koła dziennikarskiego KIDM na wycieczce w Suchowoli i Okopach, miejscach związanych z życiem Sługi Bożego Ks. Jerzego Popiełuszki. Uczestniczyliśmy we wzruszającym spotkaniu z Mamą Ks. Jerzego - Marianną Popiełuszko i Jego siostrą - Teresą Boguszewską. Byliśmy też w Izbie Pamięci, po której oprowadził nas miejscowy ks. Proboszcz Witold Skrouba. W tym miejscu jeszcze raz dziękujemy Pani Mariannie, Pani Teresie i ks. Proboszczowi za życzliwość i życząc zdrowia wyrażamy nadzieję na spotkanie u nas w Aninie (przekazaliśmy zaproszenie od naszego ks. Proboszcza Marka Doszko).

14198508