Koncert fortepianowy

W niedzielę 13 czerwca 2010 r. o godz. 19-tej w naszym kościele mogliśmy posłuchać koncertu fortepianowego w wykonaniu studentów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie (dawna nazwa: Akademia Muzyczna). Wystąpili: Paulina Drużbińska, Anna Hajduk, Dominik Pawlik oraz Maria Pawlik, absolwentka PSM II (Bednarska), grająca na oboju. Organizatorem koncertu, przy finansowym wsparciu Urzędu Dzielnicy Wawer, była Szkoła Podstawowa Nr 218. Wydarzenie miało związek z upamiętnieniem posługi w naszej parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki, 100-leciem Anina (naszego osiedla) i 200. Rocznicą Urodzin Fryderyka Chopina. Po koncercie, staraniem Pań z Komisji Charytatywnej, został zorganizowany słodki poczęstunek.

14205435