Śluby wieczyste s. Teresy

W niedzielę 27 czerwca o godz. 10-tej w Bazylice Archikatedralnej Świętej Rodziny w Częstochowie s. Teresa Snarska, nasza katechetka (SP 218) ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi złożyła śluby wieczyste. Uroczystości przewodniczył ks. abp Stanisław Nowak, metropolita częstochowski. Wśród gości s. Teresy widzieliśmy Jej Mamę, Brata, ks. Konrada z ministrantami (odbywającego wycieczkę do Częstochowy i Krakowa), nauczycieli z Anina i Wrocławia, i kilku naszych parafian. Siostrze Teresie życzymy dużo zdrowia i Bożego błogosławieństwa i dziękujemy, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu. Szczęść Boże!