Pielgrzymka nauczycieli

Już po raz osiemnasty w dniach 31 lipca – 13 sierpnia 2010 r. odbyła się Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli „Warsztaty w Drodze” (Zielona Góra - Jasna Góra). W tym roku punktem odniesienia wszystkich referatów i wykładów był temat: Jedność z Bogiem drogą do jedności z człowiekiem. W pielgrzymce uczestniczyło 60 osób, m. in. z Zielonej Góry, Łodzi, Poznania, Głogowa, Rzeszowa. Byłem też i ja z małżonką, ale dołączyliśmy dopiero w połowie drogi. Dziękując Siostrom i Braciom za trud organizacji tego pielgrzymowania, mamy nadzieję, że w przyszlym roku grupa powiększy się o kolejnych uczestników także z naszej warszwsko-praskiej diecezji. Fot. Ela, Ania, Grażyna, Staszek, Dominik. Jest też relacja filmowa :-)

14197345