Basen w Aninie poświęcony i otwarty...

Środa - 3 listopada 2010 r. - przejdzie do historii naszego 100-letniego Anina jako dzień wyjątkowy. W tym dniu po niespełna 3 latach budowy oddano do użytku piękny basen kąpielowy. Obiekt usytuowany jest blisko naszego kościoła - w samym sercu naszego osiedla. W uroczystości otwarcia wzięły udział władze miasta st. Warszawy z p. Prezydent Hanną Gronkiewicz Waltz, władze samorządowe z p. Burmistrzem Jackiem Duchnowskim oraz wielu zaproszonych gości i mieszkańców Anina. Poświęcenia basenu dokonał ks. Proboszcz Marek Doszko, a relację fotograficzną z wydarzenia zawdzięczamy szkolnym dziennikarzom SP 218 (Basi, Kindze, Oli i Krystianowi).

14198795