Parafialny Dzień Dziękczynienia

W niedzielę 19 czerwca z racji 69. rocznicy powstania parafii (01.06.1942) i 19. rocznicy konsekracji naszego kościoła (13.06.1992) obchodziliśmy Parafialny Dzień Dziękczynienia. Z tej okazji zostało wydane kolorowe Salve Regina, przed kościołem przygotowano wystawę zdjęć, a o godz. 19-tej odbył się koncert połączony z pokazem slajdów i projekcją filmu „Dziękuję Bogu za…”. W koncercie wystąpili: Kasia Denkiewicz (skrzypce), Amalia Obrębowska (skrzypce), Karol Denkiewicz (saksofon), Dominik Pawlik (organy), Maria Pawlik (obój), a także schola parafialna i zespół fletowy SP 218. Koncert prowadził Wojciech Broniatowski (Salve Regina). Po koncercie miało miejsce spotkanie przy kawie i ciastku w kawiarence parafialnej. Wszystkim, którzy pomogli w organizacji tego dnia serdecznie dziękujemy.