Ołtarz - Krzew Gorejący

Ołtarz wykonany jest z drzewa lipowego. W centralnym miejscu znajduje się Tabernakulum ozdobione bursztynami. Otoczone złotą aureolą.
Pomysłodawcą projeku jest Ksiądz Proboszcz Wiesław Kalisiak. W formie tego ołtarza połączył myśl Starego i Nowego Testamentu. Krzew Gorejący jako symbol objawienia Boga i Drzewo Życia.
Wykonania ołtarza podjął się rzeźbiarz - Ś.P. Władysław Trojan.

Ołtarz

Ołtarz powstał w latach 1988 - 1991. Został poświęcony przez kardynała Józefa Glempa, Prymasa Polski, podczas konsekracji kościoła 13 czerwca 1992 r.

Kaplica Matki Bożej

do 2008 r.

Nowa kaplica 2008

Od kwietnia 2008 nowa kaplica Matki Bożej Królowej Polski. Inicjatorem był ks. proboszcz Stanisław Markowski.

Dzwon imienia Jana Pawła II

Dar rodziny Pełków z Anina i Szwecji (Malme).

Witraże

Wnętrze kościoła zdobią przepiękne witraże, wykonane w pracownii Teresy Reklewskiej.

Witraż nad ołtarzem głównym

Figura Matki Bożej Królowej Polski

Figura Matki Bożej Królowej Polski w patio kościoła.
Rzeźba artysty Ś.P. Dudka Kenara

Obraz Jezusa Miłosiernego

Wileński wizerunek Miłosiernego Jezusa. Obraz został ufundowany przez parafianina p. Janusza w kwietniu 2009 r.

Obraz św. Judy Tadeusza

Nowenna ku czci św. Judy Tadeusza jest odprawiana w każdy wtorek po wieczornej Mszy św.
Obraz został zainstalowany w październiku 2009 r.

Figura św. Franciszka

4 października 2009 r. , w dzień św. Franciszka z Asyżu, patrona zwierząt, poświęcono figurę patrona, która została umieszczona na kamiennym cokole w ogrodzie parafialnym.