XI Dzień Papieski (09.10.2011)

Tegoroczny Dzień Papieski był szczególnie obfity w wydarzenia. Już we wrześniu rozpoczął się związany z Dniem Papieskim Dzielnicowy Konkurs Internetowy dotyczący przemówień Jana Pawła II. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 218 pod patronatem medialnym Radia Warszawa. Centralnym wydarzeniem Dnia Papieskiego były dwa koncerty zespołu AmaDeo MuzArt studentów Uniwersytetu Fryderyka Chopina (UMFC). W piątek 7 października w Szkole 218-tej i w niedzielę 9 października w naszym kościele. Studentom UMFC towarzyszył zespół fletowy SP 218. Podczas koncertów został zaprezentowany film dokumentalny grupy KIDM pod tytułem „Blisko ludzi”. Dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie, w sposób szczególny Wydziałowi Kultury za poparcie WPEK. Fot. Filip Modrzejewski.

14197318