W piątek 25 kwietnia o godz. 19 odbyło się czuwanie z okazji kanonizacji Jana Pawła II. W spotkaniu zainicjowanym przez Scholę i Redakcję Salve Regina licznie uczestniczyli uczniowie szkoły 218 oraz harcerze z 147 WDH Błękitni. Przypominaliśmy myśli Jana Pawła II skierowane do młodzieży i pokazaliśmy film koła dziennikarskiego (TV Anin), w którym blisko 30 osób opowiadało o swoim doświadczeniu spotkania z Papieżem Polakiem. Były śpiewy, muzyka instrumentalna i rozmowy telefoniczne z pielgrzymami na kanonizację (z p. Szczepaniak, z rodziną Denkiewiczów oraz o. Bernardem Sawickim OSB, który pracuje na Uniwersytecie Św. Anzelma w Rzymie). Po spotkaniu odbyło się ognisko.  Tego samego dnia podobna uroczystość odbyła się w Szkole Podstawowej nr 218. (Fotografie z uroczystości w kościele i szkole oraz z planu filmowego, Print Screen).