Zgodnie ze wskazaniami Kodeksu Prawa Kanonicznego i Soboru Watykańskiego II każda parafia co pięć lat przeżywa wizytację kanoniczną (Kan. 396). Taka wizytacja w naszej parafii odbyła się w niedzielę 18 października 2015 r. i przeprowadził ją ks. bp Marek Solarczyk, biskup pomocniczy naszej diecezji. Ksiądz Biskup głosił Słowo Boże podczas wszystkich mszy niedzielnych, udzielił sakramentu bierzmowania 33 osobowej grupie młodzieży, ochrzcił dwóch chłopców i przyjął sprawozdania z działalności grup parafialnych. Wieczorem, po mszy św. o godz. 18, ks. Biskup Marek poświęcił figurę św. Antoniego w parku przykościelnym. Polecając ks. Biskupia i naszą parafię wstawiennictwu Matki Bożej, patronce naszej parafii, módlmy się o dobre owoce tej wizytacji. Fot. & Video: Salve Regina.