We wtorek 2 lutego obchodziliśmy Święto Ofiarowania Pańskiego (pot. Matki Bożej Gromnicznej). Tego dnia zakończyły się w Kościele Powszechnym obchody Roku Życia Konsekrowanego (RŻK). Zgodnie z zarządzeniem ks. bp Henryka Hosera uroczyste msze św. poświęcone osobom konsekrowanym w parafiach naszej diecezji sprawowane były w niedzielę 31 stycznia, u nas w parafii była to msza św. o godz. 10, której przewodniczył ks. Proboszcz Marek Doszko. Po mszy wierni mogli uczcić relikwie błogosławionej Zofii Czeskiej, założycielki Zgromadzenia Sióstr Prezentek, relikwie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, przyniesione przez Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi oraz relikwie błogosławionego Jerzego Popiełuszki, które znajdują się w naszym kościele. Fot. Marek Kubacki i W. Pawlik, organista.

14198423